Zabiegi

Wykonujemy zabiegi:


MASAŻ


Masaż należy do najstarszych zabiegów terapeutycznych gdyż stosowany był już w starożytności. Obecnie stał się integralną częścią odnowy biologicznej i psychosomatycznej.
Więcej...

AKUPRESUA


Terapia polegająca na uciskaniu i masowaniu punktów energetycznych tzw. punktów biologicznie aktywnych na ciele, położonych wzdłuż meridianów(kanałów energetycznych), co w konsekwencji mobilizuje organizm do walki z chorobą.
Więcej...

ELEKTROPUNKTURA


Oddziaływanie na punkty biologicznie aktywne za pomocą impulsów prądu elektrycznego.
Więcej...

REFLEKSOTERAPIA


To skuteczna forma terapii – jedna z podstawowych metod medycyny alternatywnej i komplementarnej. Polega na stymulacji sfer refleksoterycznych, które mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi narządami wewnętrznymi i częściami ciała, w celu przywrócenia równowagi wewnętrznej.
Więcej...

ZABIEGI BOROWINOWE


Substancje organiczne zawarte w borowinie wpływają stymulująco na przemianę materii, regenerują i dotleniają uszkodzone tkanki, zwiększają ukrwienie, uaktywniają reakcje enzymatyczne w tkankach, oraz poprawiają ruchomość stawów i rozluźniają napięcie mięśniowe, a także korzystnie wpływają na skórę.
Więcej...

BODY DETOX


To rewolucyjny sposób głębokiego oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym i przywracania mu optymalnej równowagi energetycznej
Więcej...

AROMASAUNA


To dmiana sauny, której działanie relaksacyjne i terapeutyczne jest znacznie bogatsze niż w klasycznych saunach suchych i mokrych.
Więcej...

HYDROTERAPIA


Dobroczynne działanie ciepłej wody, lecznicza siła aromatycznych olejków, oraz moc ziół czyni z kąpieli zabieg niezwykle korzystny dla organizmu.
Więcej...

ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU metodą Indian Hopi


Naturalne metody wzorcowane na praktykach medycznych amerykańskich Indian Hopi, ludzi, których charakteryzowała rozległa wiedza dotycząca różnych metod leczniczych, oraz wielki rozwój duchowy.
Więcej...

TERAPIA ŚWIATŁEM SPOLARYZOWANYM


Światło, w równym stopniu jak woda i powietrze, jest elementem niezbędnym do życia.
Więcej...

KOLOROTERAPIA


Terapeutyczna skuteczność wpływu kolorów na Nasze zdrowie i psychikę jest znana i praktykowana od Starożytności.
Więcej...

TERAPIA MOKSĄ


Działanie cieplne na punkty akupunkturowe, oraz ich stymulacja przy pomocy cygara – moksy (chiński piołun).
Więcej...